saç ekim

Diyarbakır Saç Ekim

Saç ekimi dışarıdan bir göz tarafından her ne kadar kolay bir işlem gibi gözükse de esasında tüm incelikleri tecrübesinde barındıran bir süreçtir. Yani seç ekimi öncesindeki muayeneden, saç ekim esnasına kadar tüm detaylar özenle ve incelikle yerine getirilmelidir. Bu özenin oluşması için ise öncelikle bir bilincin oluşması gerekmektedir ki bu bilinç, ‘işin ben gibi yapma’ bilincinden başka bir şey değildir. Diyarbakır saç ekim firmaları arasında yer alan ve işini ben bilinci ile yapan ekibimiz, profesyonelliğin tüm detaylarını işçilik ile buluşturmaktadır.

Örnek bir olayda Diyarbakır saç ekim ‘Amed Hair‘…

Bir marangoz eşi ve çocukları ile daha çok vakit geçirebilmek için işi bırakmak niyetindedir ve bu niyetini patronuna anlatır. Patronu böyle bir çalışanı kaybedeceği için çok üzülse de marangozdan son bir şey ister. İsteği; son kez bir ev yapması olur. Marangoz gönülsüzce işi kabul eder ve işten ayrılmak üzere bu işle meşgul olduğu için hayıflana hayıflana işini yapar. Marangozun yaptığı işe gönlünü vermediği bellidir çünkü her zaman yaptığı gibi bir işçilik çıkartmaz. Daha ucuz kalitedeki mallar kullanır ve işçiliği her zamanki gibi özenli değildir. Gün gelir ev biter ve patronuna işi teslim eder. Ama patronu, anahtarları marangoza verir ve bu ev benim sana hediyemdir der. Şaşıran marangoz neye uğradığını şaşırır ve bir pişmanlık içerisine girer. Evde kendisinin yaşayacağını bilse daha özenli çalışır hatta daha kaliteli mallar kullanırdı. Ama yapmadı. Bu örnek hemen hemen herkesin başına gelir. İşlerimizi sadece yapmamız gerektiğini düşündüğümüz zaman en özenli şekilde yaparız. Ama çoğu zamanda özenle inşa etmediğimiz evlerde oturmak durumunda kalırız. Yukarıda bahsetmiş olduğumuz ‘işini ben bilinci ile yapmak’ deyimi ile de tam olarak bundan bahsettik. Bizler işimizi, ben bilinci ile yapıyoruz çünkü Diyarbakır saç ekim denince bir numara olmak için değil, kendi inşa ettiğimiz evlerde yine kendimizin oturacağını bildiğimiz için.

Diyarbakır saç ekim ‘Amed Hair’ olarak biliyoruz ki; şimdiki hayatımız geçmişteki tutum ve seçimlerimizin bir sonucudur. Sizin de seçimleriniz Diyarbakır saç ekim markası ‘Amed Hair‘ ile birlikte olsun…