HİZMETLER

Saç ekimi hizmetleri

PRP’le FUE yöntemi; Zayıflamış saç kökleri canlandırılarak güçlü çıkmasına katkıda bulunur. PRP uygulaması (kök hücre enjeksiyonu) sonrasında, saç köklerinin canlanmasını ve güçlenmesini sağlar.

Icegreft’li FUE yöntemi; Saç ekiminin öncesinde uygulanan Ice Greft FUE sistemine göre ense bölgesinden alınan greftler saç köklerinin canlı kalmasını sağlayan solüsyon içinde bekletilip soğutma işlemi uygulanır. Greftler özel solüsyonda bekletildiği için hücrenin ve dokunun kaybı önlenir.

FUT yöntemi; FUT yöntemi eski bir tekniktir, kesi işlemi ile uygulanan bu yöntem FUE gelişmeden önce yapılmaktaydı artık çok tercih edilmese de müşterilerin isteği üzerine uygulanabilmektedir.

FUE yöntemi; FUE yöntemi başta kesi yapılmadan uygulanan bir yöntemdir, canlı saç kökleri enseden alınarak açık olan ve tamamen dökülen bölgelere transfer edilir, bu işleme saç ekimi adı verilir, bu yöntem en gelişmiş saç ekimi yöntemidir.

Mezoterapi; Saç Mezoterapisinde, saç köklerine vitamin ve minerallerin mikro iğne uçlarıyla enjekte edilmesidir. Saç mezoterapisi kıl köklerini besler ve saçların daha güçlü köklere sahip olmasını sağlar.